Masáž

Medová masáž

Med k masážím používali už naši předkové a my se k němu opět vracíme. Tato masáž pochází z Ruska, odkud se rozšířila do celého světa. Je skvělou detoxikační metodou, která tělo vyčistí od nashromážděných toxinů (léky, strava, alkohol, kouření, špatné životní prostředí) z hloubky tkání, prokrví pokožku a příjemně zrelaxuje. Prospívá naší imunitě, aktivuje krevní oběh. Pomáhá lidem trpícím „civilizačními nemocemi.“ Je vhodná jak pro ženy, tak muže ve věku 0 – 150 let

Peeling

Peeling by měl být jednou ze základních součástí péče o pleť. Kromě vyhlazení pomůže i s dalšími potížemi je vhodný i při celkově unavené pokožce, nestejnoměrném zabarvení, sluncem mírně poškozené pleti, pigmentových skvrnách, jemných vráskách, akné či rozšířených pórech. 

Thajská masáž

Thajská jógová masáž, jóga pro líné i tak se dá tato masáž nazvat. Umění thajské masáže je založeno na ajurvédské medicíně a józe a po staletí bylo předáváno z generace na generaci, z učitele na žáka. Thajská tradiční masáž se od ostatních liší tím, že klient je oblečen do pohodlného oděvu, tudíž se nevysvléká. Místo masážního lehátka je prováděna na matraci. 

Masážní baňky

Baňkování je léčebná metoda známá již od starověku. Používala se v lázních i v domácnostech k potlačování bolestí pohybového aparátu a mírnění vnitřních potíží. Ve své době to byl jedinečný způsob. Častěji používané jsou tzv. suché baňky - ty se sázejí na neporušenou pokožku a silným podtlakem vytváří podlitiny. Baňkami lze ale také masírovat.