Služby

Medová masáž

Med k masážím používali už naši předkové a my se k němu opět vracíme. Tato masáž pochází z Ruska, odkud se rozšířila do celého světa. Je skvělou detoxikační metodou, která tělo vyčistí od nashromážděných toxinů (léky, strava, alkohol, kouření, špatné životní prostředí) z hloubky tkání, prokrví pokožku a příjemně zrelaxuje. Prospívá naší imunitě, aktivuje krevní oběh. Pomáhá lidem trpícím „civilizačními nemocemi.“ Je vhodná jak pro ženy, tak muže ve věku 0 – 150 let

Peeling

Peeling by měl být jednou ze základních součástí péče o pleť. Kromě vyhlazení pomůže i s dalšími potížemi je vhodný i při celkově unavené pokožce, nestejnoměrném zabarvení, sluncem mírně poškozené pleti, pigmentových skvrnách, jemných vráskách, akné či rozšířených pórech. 

Bachova květová terapie

Objevitelem terapie je anglický lékař, bakteriolog Edward Bach, který pracoval v Londýnské homeopatické nemocnici. Studoval homeopatii a byl nadšen tím, jaký je úzký vztah mezi chronickou nemocí a stavem mysli. Homeopatie se mu jevila složitou a tak začal objevovat květové esence. Hledal takové léky, které budou srozumitelné, jednoduše pochopitelné, účinné pro každého.

Unikátní řešení inkontinence

Žen s inkontinencí stále přibývá!!! 

Problémy s inkontinencí jsou časté a vyskytují se u čím dál mladších žen. Není se za co stydět, což si myslím,že je zásadním  problémem u většiny z nás!!!  Je důležité si přiznat, že problém nastal, i když je to zpočátku jen při kašli, kýchání, poskocích apod.

Je zde velmi jednoduché řešení!!!

Tkáňové soli

Poradenství a prodej produktů

 

BIOCHEMICKÉ TKÁŇOVÉ SOLI

"Obnova buňky a tím i celého těla je výsledkem vyrovnání deficitu anorganických solí."

(Dr. Wilhelm H. Schüssler)

Homeopatie

Homeopatie je velmi rozšířená léčebná metoda ve všech vyspělých zemích a její obliba stoupá i u nás. Jedná se o metodu 200 let starou, jejímž zakladatelem byl německý lékař Samuel Hahnemann.

Thajská masáž

Thajská jógová masáž, jóga pro líné i tak se dá tato masáž nazvat. Umění thajské masáže je založeno na ajurvédské medicíně a józe a po staletí bylo předáváno z generace na generaci, z učitele na žáka. Thajská tradiční masáž se od ostatních liší tím, že klient je oblečen do pohodlného oděvu, tudíž se nevysvléká. Místo masážního lehátka je prováděna na matraci. 

Masážní baňky

Baňkování je léčebná metoda známá již od starověku. Používala se v lázních i v domácnostech k potlačování bolestí pohybového aparátu a mírnění vnitřních potíží. Ve své době to byl jedinečný způsob. Častěji používané jsou tzv. suché baňky - ty se sázejí na neporušenou pokožku a silným podtlakem vytváří podlitiny. Baňkami lze ale také masírovat.