Masáž

Medová masáž

Med se používal k masážím už v dávných dobách. Tato masáž k nám přišla z Ruska. Přispívá velmi významně naší imunitě a šetrně čistí za léta nashromážděné toxiny z léků, špatné stravy, nečistého životního prostředí, alkoholu a nikotinu. Je skvělou detoxikační metodou , která tělo zrelaxuje a zároveň očistí od choroboplodných zárodků, pokožku prokrví , vyčistí zanesené póry a odstraňuje toxiny z hloubky tkání. Je vhodná pro obě pohlaví a osoby každého věku. Pomáhá lidem, kteří trpí „civilizačními nemocemi“.

Vhodná:

Peelingová masáž

Celotělová masáž spojená s peelingem. Odstraňuje drobnými částečkami odumřelé kožní buňky, omlazuje pokožku, která je pak jemná, hebká, svěží s pocitem čistoty. Peelingová masáž podporuje prokrvení pokožky , je vhodná jako prevence celulitidy a velmi vhodná před opalováním. Po této masáži se tělo opaluje rovnoměrně a je krásně rozzářená.

I k této masáži používám pouze přírodní oleje.

 

Těhotenská masáž celotělová

Není třeba se v těhotenství bát masáží, hýčkejte se a bude hýčkáno i miminko.

Problémy se zády se u nastávajících maminek objevují často, natékají nožky a celkově se změna těla projevuje, proto je důležité o tělo pečovat.

Masáž uvolňuje svalové napětí, relaxuje svaly i mysl, zlepšuje elasticitu kůže a působí proti striím

Lymfatická masáž

Jedná se o jemnou, přesnou masážní techniku, která pomáhá urychlení odtoku lymfy z podkoží do krevního oběhu.

Pokud je činnost lymfy zpomalená, zůstávají nečistoty v tkáních, tělo zadržuje vodu, tukové buňky zvětšují svůj objem a vytváří se tukové polštářky- pomerančová kůže a otoky.

Lymfatická masáž

Medová masáž

Med k masážím používali už naši předkové a my se k němu opět vracíme. Tato masáž pochází z Ruska, odkud se rozšířila do celého světa. Je skvělou detoxikační metodou, která tělo vyčistí od nashromážděných toxinů (léky, strava, alkohol, kouření, špatné životní prostředí) z hloubky tkání, prokrví pokožku a příjemně zrelaxuje. Prospívá naší imunitě, aktivuje krevní oběh. Pomáhá lidem trpícím „civilizačními nemocemi.“ Je vhodná jak pro ženy, tak muže ve věku 0 – 150 let

Peeling

Peeling by měl být jednou ze základních součástí péče o pleť. Kromě vyhlazení pomůže i s dalšími potížemi je vhodný i při celkově unavené pokožce, nestejnoměrném zabarvení, sluncem mírně poškozené pleti, pigmentových skvrnách, jemných vráskách, akné či rozšířených pórech. 

Thajská masáž

Thajská jógová masáž, jóga pro líné i tak se dá tato masáž nazvat. Umění thajské masáže je založeno na ajurvédské medicíně a józe a po staletí bylo předáváno z generace na generaci, z učitele na žáka. Thajská tradiční masáž se od ostatních liší tím, že klient je oblečen do pohodlného oděvu, tudíž se nevysvléká. Místo masážního lehátka je prováděna na matraci. 

Stránky