Služby

Medová masáž

Med se používal k masážím už v dávných dobách. Tato masáž k nám přišla z Ruska. Přispívá velmi významně naší imunitě a šetrně čistí za léta nashromážděné toxiny z léků, špatné stravy, nečistého životního prostředí, alkoholu a nikotinu. Je skvělou detoxikační metodou , která tělo zrelaxuje a zároveň očistí od choroboplodných zárodků, pokožku prokrví , vyčistí zanesené póry a odstraňuje toxiny z hloubky tkání. Je vhodná pro obě pohlaví a osoby každého věku. Pomáhá lidem, kteří trpí „civilizačními nemocemi“.

Vhodná:

Peelingová masáž

Celotělová masáž spojená s peelingem. Odstraňuje drobnými částečkami odumřelé kožní buňky, omlazuje pokožku, která je pak jemná, hebká, svěží s pocitem čistoty. Peelingová masáž podporuje prokrvení pokožky , je vhodná jako prevence celulitidy a velmi vhodná před opalováním. Po této masáži se tělo opaluje rovnoměrně a je krásně rozzářená.

I k této masáži používám pouze přírodní oleje.

 

Těhotenská masáž celotělová

Není třeba se v těhotenství bát masáží, hýčkejte se a bude hýčkáno i miminko.

Problémy se zády se u nastávajících maminek objevují často, natékají nožky a celkově se změna těla projevuje, proto je důležité o tělo pečovat.

Masáž uvolňuje svalové napětí, relaxuje svaly i mysl, zlepšuje elasticitu kůže a působí proti striím

Lymfatická masáž

Jedná se o jemnou, přesnou masážní techniku, která pomáhá urychlení odtoku lymfy z podkoží do krevního oběhu.

Pokud je činnost lymfy zpomalená, zůstávají nečistoty v tkáních, tělo zadržuje vodu, tukové buňky zvětšují svůj objem a vytváří se tukové polštářky- pomerančová kůže a otoky.

Lymfatická masáž

Medová masáž

Med k masážím používali už naši předkové a my se k němu opět vracíme. Tato masáž pochází z Ruska, odkud se rozšířila do celého světa. Je skvělou detoxikační metodou, která tělo vyčistí od nashromážděných toxinů (léky, strava, alkohol, kouření, špatné životní prostředí) z hloubky tkání, prokrví pokožku a příjemně zrelaxuje. Prospívá naší imunitě, aktivuje krevní oběh. Pomáhá lidem trpícím „civilizačními nemocemi.“ Je vhodná jak pro ženy, tak muže ve věku 0 – 150 let

Peeling

Peeling by měl být jednou ze základních součástí péče o pleť. Kromě vyhlazení pomůže i s dalšími potížemi je vhodný i při celkově unavené pokožce, nestejnoměrném zabarvení, sluncem mírně poškozené pleti, pigmentových skvrnách, jemných vráskách, akné či rozšířených pórech. 

Bachova květová terapie

Objevitelem terapie je anglický lékař, bakteriolog Edward Bach, který pracoval v Londýnské homeopatické nemocnici. Studoval homeopatii a byl nadšen tím, jaký je úzký vztah mezi chronickou nemocí a stavem mysli. Homeopatie se mu jevila složitou a tak začal objevovat květové esence. Hledal takové léky, které budou srozumitelné, jednoduše pochopitelné, účinné pro každého.

Unikátní řešení inkontinence

Žen s inkontinencí stále přibývá!!! 

Problémy s inkontinencí jsou časté a vyskytují se u čím dál mladších žen. Není se za co stydět, což si myslím,že je zásadním  problémem u většiny z nás!!!  Je důležité si přiznat, že problém nastal, i když je to zpočátku jen při kašli, kýchání, poskocích apod.

Je zde velmi jednoduché řešení!!!

Stránky