Tkáňová sůl

Ceník

Balení obsahuje 180 tablet, tato dávka je přibližně na 3 měsíce.

Poradenství 200,- Kč
Biominerál D6 340,- Kč

Druhy tkáňových solí a jejich účinky

Kali Phos - Kalium Phosphoricum

Energie, výživa mozku a nervů. Základní prostředek proti únavě, podporuje koncentraci a paměť. Pomáhá studentů v období zkoušek, nesoustředěnost ve škole.Nedostatek energie se projevuje neklidem, podrážděností, nespavostí, hyperaktivitou, depresí. Pomáhá starým lidem s únavovými bolestmi v končetinách,poruchy krátkodobé paměti (pamatují si co bylo před 20 lety, ale ne co bylo včera). 

Výhody tkáňových solí

Jde o systém prověřený časem a množstvím lidí. Dr. Schüssler poprvé publikoval " Zkrácená terapie na základě histologie a patologie" v r 1874, pak až do své smrti každý rok publikoval doplněné vydání. Od prvního uvedení se tento systém využívá nejen v jeho rodném Německu,ale dnes je rozšířen po celém světě.

Tkáňové soli nejsou léky v dnešním slova smyslu. Mohou je bez obav užívat těhotné, kojící ženy, nejmenší děti (dětem je potřeba tabletu rozdrtit na prášek a potírat dásně, nebo rozpustit ve vodě a popíjet)

Jak užívat tkáňové soli

Podobně jako homeopatické léky se pastilky rozpouští v ústech a vstřebávají se přímo v dutině ústní.

Před užitím a po něm se doporučuje 10 min nejíst a nepít. Obvyklá dávka při chronických potížích je 2x1 tableta. Užívají se dlouhodobě podle závažnosti a trvání deficitu. Je důležité, abydoplnění do buněk bylo kvantitativně dostatečné